Murat EkEN fuN cluP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murat EkEN fuN cluP

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Skeç önerılerınız...???

+10
Rana&Murat
beste13
Murat*m
merve
demet27
ecem1177
smyy
BKMci MELİS
ebru
BARISH
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
BARISH
AdministratöR
AdministratöR
BARISH

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Galatasaray

Skeç önerılerınız...??? Empty
MesajKonu: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeCuma 25 Tem. - 15:04

.......Very Happy size bırakıyorum...
http://muratekenfanclup.yetkinforum.com,           www.muhabbeth
ebru
PrenSeS
PrenSeS
ebru

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue350 / 100350 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : galatasaray
Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Karisi10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 17:21

Ben bır skec önermıcem ama ilginc bır sey anlatıcam.ben kendısını hıc görmeden bundan 2sene önce rüyalarımda görüyordum belkı ılgınç gelıyor ama bu dogru. ruyam söyle ben bır merdıvenden cıkıyorum ve bır suru kapıdan bır kapı acıyorum ve murat eken arkası dönük sonra bana dönüyor ve beni unutma dıyor.ve ben bu ruyayı 2 yılda sureklı gördum bır gun görmedıysem dıger gun .ve acıkcası öncelerı korktum.tanımadım bır ınsan ve bana benı unutma dıyor korktum bende sonra yaklasık 6 -7aydır gormemıstım bu ruyayı sonra .ve unuttum acıkcası.sonra tıvıde murat eken nı gördugumde sok oldum. bu sıteyede bu yuzden gırdım allahın bu ruyayı daha muratekenı tanımadan bana hep gösterdıgıne gore bunda bır hayır vardır dedım ve kayıt oldum.ama hala nıye anlamıyorum.ve ben sımdı o ruyayı göruyorum ama bırsey farklı murat eken bana göndugunde benı hatırladınmı dıyo.acıkcası hala bıraz korkuyorum.bunu söylemek ıstedım ıcımde tutmaktan bunaldın .sıze anlatmak ıyı geldı. ılgınç gelcekten dımı ama bn göruyorum bunları.böyle ıste ınanmayanda olur belkı onlarada saygı duyuyorum ne dıyım böyle by.
BKMci MELİS
Yeni üyE
Yeni üyE
BKMci MELİS

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : BEŞİKTAŞ (BLACK_WHİTE)
Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Manyak10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 18:26

yani doğru söylüosundur. insanlara bazen böyle şeyler oluyor.şahsen ben sana inandım.
Belki sen de bkmye katılırsın.belki muratla skeç yazarsın... olamaz mı? bu rüya da buna tabirdiir...
smyy
Moderatör yArdımCısı
Moderatör yArdımCısı
smyy

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue750 / 100750 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Delibo10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeCuma 1 Ağus. - 21:49

yani belki önceden muratı herhangi biyerde gördün çünkü insanlar farketmesede sokaktan geçen birinin yüzü bile bilinç altına yerleşio belki tvde fln bi yerde görmüşündür sonrada zihninde öle şeyler olmuştur hani derlerya ben bunu rüyamda görmüştüm fln aynen öle yani bu rüya yorumlarıda aslında cok saçma bişe sen güvenme öle her duyduun yoruma hani belki bazıları olurda oda milyonda bir bi ihtimal takma sen kafana oke Smile hevesinide kırmış gibide olmıyımda
smyy
Moderatör yArdımCısı
Moderatör yArdımCısı
smyy

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue750 / 100750 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeCuma 1 Ağus. - 21:52

yanlız biz bunları nie buraya yazdık yani skeç yerine lak lak mıdır nedir oraya yassaydık keşke Smile
ebru
PrenSeS
PrenSeS
ebru

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue350 / 100350 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : galatasaray
Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Karisi10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimePaz 3 Ağus. - 20:14

tesekkur ederım bana ınandıgınız ıçın.yanı ben zaten hanı bazıları vardır bırı ıcın ölur bıter ole degılım murat ekene karsı beyendıgım tek bır yönü var oda oyunculugu harıka bır oyuncu ve yazar ...ama baska turlu bakmadım .bakmamda zaten..ama hanı ruyama gırdı bende etkılendım rüyadan .ve murat ekenı takıp etmeye basladım .tekrara bana ınandıgınız ıcın tesekkur ederım... Crying or Very sad

En son ebru tarafından Salı 12 Ağus. - 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
smyy
Moderatör yArdımCısı
Moderatör yArdımCısı
smyy

Rep :

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeCuma 8 Ağus. - 18:46

ne demek jnm sen anlat bende laf bol Very Happy
BKMci MELİS
Yeni üyE
Yeni üyE
BKMci MELİS

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeCuma 8 Ağus. - 22:34

Hepimizde laf bol Laughing Laughing
ecem1177
Yeni üyE
Yeni üyE
ecem1177

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 13:18

arkadaşlar siz hepiniz için muratı gördününzmü
smyy
Moderatör yArdımCısı
Moderatör yArdımCısı
smyy

Rep :

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 16:45

yooo yaa ama bişe dicem biz nie bunları buraya yasıozz Laughing skeçmi bunlar Laughing
BKMci MELİS
Yeni üyE
Yeni üyE
BKMci MELİS

Rep :

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 17:12

hehe Very Happy Very Happy Very Happy
demet27
Yeni üyE
Yeni üyE
demet27

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GS
Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Cilgin10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimePtsi 1 Ara. - 22:04

bir sikeç konusu Very Happy
huzurevine ziyaret Very Happy
orada bazı yaşlılar biraz huysuz oluyor yaa Razz
merve
Yeni üyE
Yeni üyE
merve

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Anlayi10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimePerş. 18 Ara. - 23:17

Nerde kaldı bu kız da ya! İşte geliyor. Şimdi bununla tanışmak farz oldu. (Ellerini kaldırır.) Hey büyük Allah’ım! (Kızı göstererek) Böyle güzellikleri yaratıyorsun ve bana haber vermiyorsun. Oluyor mu yani? (Kıza bakarak) Allah Allah, bu bir insan olamaz yahu. Bu, başka türlü bir yaratık olmalı. Hayır hayır, bu kesinlikle bir insan olamaz. Ya benim şimdiye kadar gördüklerim insan değildi ya da bu, insan değil. Ortada bir terslik var. Ulan yoksa ben mi insan değilim? (Telefon çalar) Hayret bir şey! (Telefonu açar.) Alo! Ha aslanım, şu anda iz üstündeyim. Birisiyle tanışmak üzereyiz. Daha tanışmadık. Kız tanışmak için can atıyor da ben soğuk davranıyorum. O şimdi karşımda. Tren bekliyor. Buradan tren geçmiyor mu? Ben de biliyorum. Zaten ben dolmuş bekliyorum. Daha tanışamadık da evlenince balayına Kanarya Adaları’na gitmeyi düşünüyoruz. Tabi, o da kabul ederse. Herhalde üniversite sınavına hazırlanıyor, görünüşü öyle. Duyuşum, fazlaca inekmiş, ama ben onu evcilleştiririm. Sen dolmuşçuya söyle, geç gelsin. Yok yok, hatta bir yerde kaza falan yapsın, hiç gelmesin. Görüşürüz…
Rolling Eyes
merve
Yeni üyE
Yeni üyE
merve

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimePerş. 18 Ara. - 23:17

nasıl oldu arkadaşlar skeç yha gzlmi? Rolling Eyes
BARISH
AdministratöR
AdministratöR
BARISH

Rep :

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeCuma 19 Ara. - 9:06

Vasat confused
http://muratekenfanclup.yetkinforum.com,           www.muhabbeth
merve
Yeni üyE
Yeni üyE
merve

Rep :

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeCuma 19 Ara. - 12:54

anlamdım Question
demet27
Yeni üyE
Yeni üyE
demet27

Rep :
Skeç önerılerınız...??? Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Skeç önerılerınız...??? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GS
Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Cilgin10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeC.tesi 20 Ara. - 13:01

konusunu pek sevmedim gibi Very Happy
aslında bi sikeç olmuştu metin gülhan ve ersinden otobüs durağı ordada kızı tavlamaya çalışyorlardı hepsi içinden konuşuyordu Very Happy başka konulardan yazalım bence Razz
Murat*m
Yeni üyE
Yeni üyE
Murat*m

Rep :

Tuttugu Takım : fenerBahçe
Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Asik10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeÇarş. 21 Ocak - 21:27

tabii onlar kadar skeç yazamam bn ama konu alarak karne yaklaşıo ya eser murat fln güzel bi skeç ortaya koyabilirler ersin çocuk olabilir mesela büşra anne Smile
beste13
Yeni üyE
Yeni üyE
beste13

Rep :

Tuttugu Takım : fenerbahçee
Ruh Hali : Skeç önerılerınız...??? Eglenc10

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimePerş. 22 Ocak - 13:45

pollyanna depresyona girerse ne olur? ewt benim konum bu herşeyin altında ii bi niyet arayan o masum kız depresyona grerse bi facia olur heralde herkes ii yönden bakıo bu manyak böyle hayatın içine edeyim falan dio aslında skeç aklımda ama buraya dökülmüo neyse o sizin yaratıcılığınıza kalmış arkadaşlar ...:DGRŞRZ YİNE HERZAMAN... ayrıca bu rolÜ BÜŞRA ÇOK GÜZEL YAPAR HAA cuk oturuur:D

En son beste13 tarafından Perş. 22 Ocak - 14:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
beste13
Yeni üyE
Yeni üyE
beste13

Rep :

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimePerş. 22 Ocak - 14:03

merak ettim şimdi sizce nasıl bi soram bakem:D
Rana&Murat
Yeni üyE
Yeni üyE
Rana&Murat

Rep :

MesajKonu: BKM   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeSalı 27 Ocak - 11:04

Bence sprr olmuş yhani Very Happy:)
murat aşığı gizemlee
Yeni üyE
Yeni üyE
murat aşığı gizemlee

Rep :

Tuttugu Takım : no takım

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimePtsi 2 Şub. - 21:58

bişi dicem iletmek istediklerimizi yazcaz da ona gitcek mi acaba sorarım size :-) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy rabbit
beste13
Yeni üyE
Yeni üyE
beste13

Rep :

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeÇarş. 11 Şub. - 17:38

inşallah yoksa böle kendi kendimize birazcık saçma oluoo affraid Idea albino
xXmuRatkoLiqxX
Yeni üyE
Yeni üyE
xXmuRatkoLiqxX

Rep :

Tuttugu Takım : FeNerbahçe

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeC.tesi 7 Mart - 18:03

arkadslar bn yeni katıldm aranıza adm kbra tam bi murat manyaıym herkez onn için ölürken bn onu grmek için yasıorum müjdat gezen sanat merkezinde tiyatro bölümünde okuorm tnştıma svndm kendinize ii bakn cheers
xXmuRatkoLiqxX
Yeni üyE
Yeni üyE
xXmuRatkoLiqxX

Rep :

Tuttugu Takım : FeNerbahçe

MesajKonu: Geri: Skeç önerılerınız...???   Skeç önerılerınız...??? I_icon_minitimeÇarş. 11 Mart - 12:45

canım skecn güsel ama biras daha uzun yasabilirdin bende yasıorum skeç ama 2-3 sayfa raat suruyo biraz daha uzun olabilirdi ama güzel yani ç g h

Skeç önerılerınız...???
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-