Murat EkEN fuN cluP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murat EkEN fuN cluP

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?

+10
pitis
kurbi_lge
melisa
***DİDEM*mM***
qaMzé*mM
gülşahça
smyy
ebru
BKMci MELİS
yagmurr
14 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Empty
MesajKonu: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 19:11

yagmurr
Yeni üyE
Yeni üyE
yagmurr

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue360 / 100360 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Beşiktaş
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Psikop10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimePaz 17 Ağus. - 16:41

vrda burda yazamam Very Happy
BKMci MELİS
Yeni üyE
Yeni üyE
BKMci MELİS

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : BEŞİKTAŞ (BLACK_WHİTE)
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Manyak10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimePaz 17 Ağus. - 17:12

ewt benm de war ama ben de yazamam Laughing Laughing
ebru
PrenSeS
PrenSeS
ebru

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue350 / 100350 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : galatasaray
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Karisi10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimePaz 17 Ağus. - 20:28

vallah benım yok ...olucakken son anda kendımı kurtarıyorum...
BKMci MELİS
Yeni üyE
Yeni üyE
BKMci MELİS

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : BEŞİKTAŞ (BLACK_WHİTE)
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Manyak10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimePtsi 18 Ağus. - 18:20

çok şanslısın Very Happy Very Happy
smyy
Moderatör yArdımCısı
Moderatör yArdımCısı
smyy

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue750 / 100750 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Galatasaray
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Delibo10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. - 12:40

o kadar çokki hatırlamıorum clown
gülşahça
Yeni üyE
Yeni üyE
gülşahça

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : fenerbahçe
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Keyifl10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimePerş. 4 Eyl. - 19:11

VALLA benimde o kadar çokki hatırlamıyorum bile
qaMzé*mM
Yeni üyE
Yeni üyE
qaMzé*mM

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue230 / 100230 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GALATASARAY
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Eglenc10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimePerş. 9 Ekim - 15:02

yoHq aMa vAr.. Embarassed Embarassed silent king
***DİDEM*mM***
Yeni üyE
Yeni üyE
***DİDEM*mM***

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue220 / 100220 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GALATASARAYYY
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Ssstt10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeCuma 10 Ekim - 20:55

var tabe vrrr gamse hnımmm Smile
qaMzé*mM
Yeni üyE
Yeni üyE
qaMzé*mM

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue230 / 100230 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GALATASARAY

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 12:06

yeSSS!! Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? 413902 qaNqa
melisa
Yeni üyE
Yeni üyE
melisa

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : galatasaray

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimePaz 12 Ekim - 15:15

bi keresinde vapurla yalovaya gidiyoduk ailecek vapurun balkonuna çıktım hava aldım içeri giriyodumki ayağım takıldı yere düştüm vapurdaki herkes te bana bakıyo başım çok acımıştı bende çaktırmamak için gülerek ayğa kalkıyodumki osırada vapurun koltuklarının arkasındaki demirlere kafayı çarptık küçükler gülmeye başladı büyüklerden 2 3 kişi flanda beni kaldırmmaya çalışıyolar o an vallla hiç aklımdan çıkmıyo Embarassed Very Happy Very Happy Mad
kurbi_lge
Moderatör
Moderatör
kurbi_lge

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue350 / 100350 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Takım tutmuyor

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeÇarş. 19 Kas. - 18:09

aslında çoğuna utandırıcı gelmez ama:
1. sınıftayken yeni okuma yazma öğreniyordum zaten abim bana gazetedeki haberi okuttu ben okuduğumu sanmama rağmen yanlış okumuşum. cyclops
kurbi_lge
Moderatör
Moderatör
kurbi_lge

Rep :

Tuttugu Takım : Takım tutmuyor

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeÇarş. 19 Kas. - 18:12

bugün tiyatro dersinde iken öğretmenin verdiği senaryo ödevlerimizi oynadık ama ben konun çok dışında birşey yazmıştım. Hatta bu yüzden grup arkadaşlarımın içinden tek yazan ben olduğumdan arkadaşlarım bana kızdı <aman onlarda belki hiç denemediler bile!!!! confused
pitis
Yeni üyE
Yeni üyE
pitis

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Galatasaray

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeCuma 28 Kas. - 13:26

dibim yere girdi diyebiliriz Very Happy

arkadaşlarımla kızlı erkekli taksimde bi cafede toplanmıştık ortamda yeni kişilerde vardı..lavboya gitmek için kalktım ve hızla giderken köşeye dönmem gerekiyordu yerlerde ıslakmış tabi ben converselerle ani bi dönüş yapayım dedim ki bi anda kendimi havada ve aynı hızla yerde buldum..ahhh o çığlığımı hiç unutmayacağım..kahkahalarda cabasıı lol!
qoLiqirL*!
Moderatör yArdımCısı
Moderatör yArdımCısı
qoLiqirL*!

Rep :
Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Fb *!
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Uykum210

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeCuma 28 Kas. - 14:50

Hım qeRçekTen Fecimiş
Ben HatırLamıoRum (:
http://www.hephepsidaimahepsi.all-up.com
xgizemx
Yeni üyE
Yeni üyE
xgizemx

Rep :

Tuttugu Takım : GaLaTaSaRaY
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Hasta10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeCuma 13 Şub. - 19:46

yok ama olmasını da istemem utandırıcı bişey yani sonuçtaa Embarassed
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

Tuttugu Takım : beşiktaş

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeÇarş. 18 Mart - 18:13

[b]hatrlıorm...5 yaşndydm...bütn sülale toplşmştq...hrqs mutlu gülüo...bn annme tualetm gldi dedm...ama annm taqmadı we gt yap dedi...bn de qendm gidemdm...weeeee.....söyliemicm anlayn işte Embarassed Crying or Very sad lol! king
gossipgirl.94
Yeni üyE
Yeni üyE
gossipgirl.94

Rep :

Tuttugu Takım : bjk
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Dagini10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimePaz 29 Mart - 20:08

ya o kadar rezillik anım var ki:D:D ama soradan unutuluo neyse geçen günkini anlatıyım ben serviste en önde oturuodm tam inerken kapıyı kapattım ama çantam sıkışmış ben duruyoken çantam arbayla sürüklenmeye başladı ... ertesi gün hep dalga geçtiler ama soradan unutuldu allahtan
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

Tuttugu Takım : beşiktaş

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeSalı 31 Mart - 16:41

ya yaptıınz hataları rezillqleri takmaın zatn...emin oln sizdn başqa hrqs unutuo. Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? 413902
gossipgirl.94
Yeni üyE
Yeni üyE
gossipgirl.94

Rep :

Tuttugu Takım : bjk
Ruh Hali : Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? Dagini10

MesajKonu: Geri: Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı?   Yerin dibine girdim dediğiinz bir anınız var mı? I_icon_minitimeSalı 31 Mart - 17:17

ya doğru aslında milletin rezilliğine o an gülüosun ama eninde sounda unutuosn scratch scratch Smile

1 sayfadaki 1 sayfası