Murat EkEN fuN cluP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murat EkEN fuN cluP

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??

+10
sıla
qoLiqirL*!
pitis
***DİDEM*mM***
qaMzé*mM
gülşahça
BARISH
ebru
yagmurr
BKMci MELİS
14 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Empty
MesajKonu: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 18:53

geriye sarma şansın oLsa şu an pişman olduum hiç bi ilişkiye başlamm

aşık olduğum ve onsuz yaşayamadığım sonra bni bırakıp giden O'nu hiç tanımazdım...

çok şey varda bi kaçı bu

İleriye sarma şansım olsa sarmazdım herşey yavaşken yaşarken güzel bence

En son qamze tarafından Ptsi 18 Ağus. - 14:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BKMci MELİS
Yeni üyE
Yeni üyE
BKMci MELİS

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : BEŞİKTAŞ (BLACK_WHİTE)
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Manyak10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimePaz 17 Ağus. - 11:51

eğer geriye alma şansım olsaydı, osmanlı devrine gitmeyiiiiiiii çoooooooook isterdim. ama gerçekten olsaydı bunu öyle çok isterdim kii. osmanlı padişahlarını görmeyi ve ondan sonra Cumhuriyet'in kuruluşunu, ******'ü ve o zamanki liderleri görmeyi isterdim....

ileriye sarma şansım olsaydı dünyanın son halini görmek isterdim. dünyadaki son insanların halini Türkiyemiz'in, daha doğrusu dünyadaki bütün ülkelerin son haline bakmayı isterdim.tabi o devirde yaşamayı istemem ama merak ediyorum.küresel ısınmanın son halini, amerikanın, rusyanın vb ülkelerin aklının başlarına gelip gelmediğini o kadar merak ediyorum kii...siyaset yine bugünki gibi mi olacak? dünyada yine böyle savaşlar mı olacak??

çok kaptırım kendimi yauu...
yagmurr
Yeni üyE
Yeni üyE
yagmurr

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue360 / 100360 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Beşiktaş
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Psikop10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimePaz 17 Ağus. - 16:43

ben 20 mayısa geri dönmek isdrdm onunla tnşmamş olrdm ve öylece çkmamş olurdum ne onu nde kndmi üzmemş olrdm snki böle dha ii oldu btdi işdee
ebru
PrenSeS
PrenSeS
ebru

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue350 / 100350 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : galatasaray
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Karisi10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimePaz 17 Ağus. - 20:38

melısın fıkrı super keske öyule bır sansımız olsada gıtsek...
BARISH
AdministratöR
AdministratöR
BARISH

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Galatasaray

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimePtsi 18 Ağus. - 7:58

Arkadaslar konu acarken Turkce yazı ve ımla kurallarına dıkat edelım!!! boyle baslık olmaz..düzelttim baslıgı Ok..
http://muratekenfanclup.yetkinforum.com,           www.muhabbeth
gülşahça
Yeni üyE
Yeni üyE
gülşahça

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : fenerbahçe
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Keyifl10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimePerş. 4 Eyl. - 19:13

ben geriye sarıp birinci dünya savaşını izlemek isterdim.ileriyede sarmazdım bugünü şimdi yaşamak en güzeli
qaMzé*mM
Yeni üyE
Yeni üyE
qaMzé*mM

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue230 / 100230 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GALATASARAY
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Eglenc10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimePerş. 9 Ekim - 15:30

ßen ZamaNı iLeriYe sarIp Murat ve OğSAnıN yaŞlı HaLLeRiNi GöRmEK iSterDM Very Happy Embarassed
***DİDEM*mM***
Yeni üyE
Yeni üyE
***DİDEM*mM***

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue220 / 100220 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GALATASARAYYY
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Ssstt10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimeCuma 10 Ekim - 20:54

aynen gamse sana katılıyorum ama murat diilde ençok oğuzhanınnn Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
pitis
Yeni üyE
Yeni üyE
pitis

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimeCuma 28 Kas. - 12:53

zamanı hiç oynatmaz hayatıma aynen devam ederim..pişmanlıklar ve ya mutluluklar yaşandı ve bitti ben ileriye bakarım Exclamation
qoLiqirL*!
Moderatör yArdımCısı
Moderatör yArdımCısı
qoLiqirL*!

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Fb *!
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Uykum210

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimeCuma 28 Kas. - 14:53

qeRi sarmak istesem yapTıqım HaTaLarın oLmamasını isTerdm
iLeri saRmak isTemezDim (:
http://www.hephepsidaimahepsi.all-up.com
sıla
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :
Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimePaz 11 Ocak - 18:48

muratı tekrar görmek tekrara tekra görmek flower
Rana&Murat
Yeni üyE
Yeni üyE
Rana&Murat

Rep :

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimePerş. 29 Ocak - 19:53

1.Ben zamanı geriye sarıp hatalarımı düzeltmek isterdim

2. ileriye sarıp Murat'ımın durumuna bakmas isterdim =)
Zeynep
Yeni üyE
Yeni üyE
Zeynep

Rep :

Tuttugu Takım : BeşiktaŞ
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Cesur10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimeCuma 13 Şub. - 13:30

Ben zmn Geriye Sarıp yapTığım Butun hataLarı düzeLtirdim.
Zmnı iLeriye Sarmak istemezdim.Çünkü o zmn buyuyunCe ztn bu oluCak der onLar için çaba gostermezDim..
xgizemx
Yeni üyE
Yeni üyE
xgizemx

Rep :

Tuttugu Takım : GaLaTaSaRaY
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Hasta10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimeCuma 13 Şub. - 19:34

ikinci dünya savaşını cheers
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

Tuttugu Takım : beşiktaş
Ruh Hali : Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? Delibo10

MesajKonu: Geri: Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??   Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..?? I_icon_minitimeÇarş. 18 Mart - 18:14

bu hayt başıma daa ne bela açcq onu grmeq istrdm.

Zamanı ileriye veya geriye sarıp neyi görmek isterdinizz..??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-