Murat EkEN fuN cluP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murat EkEN fuN cluP

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi

+2
kurbi_lge
murat_delisi
6 posters
YazarMesaj
murat_delisi
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :
murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi Right_bar_bleue

murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi Empty
MesajKonu: murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi   murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi I_icon_minitimeC.tesi 9 Mayıs - 18:50

murat karizmanın diğer adı olduğu gibi aynı zamndada oyunculuk ve skeç yazma konusundada tam bi yetenek abidesi bütün skeçleri çok güzeldi bence ama eminim sizin çokk hoşunuza giden skeçler vardır...

önemli not=muratt seni seviyorum sen benim herşeyimsinn
kurbi_lge
Moderatör
Moderatör
kurbi_lge

Rep :
murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi Left_bar_bleue350 / 100350 / 100murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Takım tutmuyor

MesajKonu: Geri: murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi   murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi I_icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs - 19:01

Ayrım yapmak çok zor ama performans bakımından illaki değer verceksem yazdıkları(aynı zaman da oynadığı) arasında gişe ; oynadığı dikkat sürücü adayı cheers
byz_bkm
Yeni üyE
Yeni üyE
byz_bkm

Rep :
murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi Right_bar_bleue

Ruh Hali : murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi Eglenc10

MesajKonu: muratım   murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi I_icon_minitimePerş. 2 Tem. - 12:35

hepsi mükemmell... Very Happy
elif ünal
Yeni üyE
Yeni üyE
elif ünal

Rep :

MesajKonu: Geri: murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi   murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi I_icon_minitimeÇarş. 15 Tem. - 13:56

ya hepsi süper ayrıca iyiki büşrayla sevgili olmuslar ikisinide çok seviyorum
yektares
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :

MesajKonu: Geri: murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi   murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi I_icon_minitimePaz 19 Tem. - 0:59

walla hemen hemen hepsi çok iyi ama 29. bölümde bi yatır bank skeci war ki!Very Happy:D:D:...off diorum yani son zamanlarda hiç bukadar karnımı tuta tuta gülmemiştim.... Very Happy Very Happy Very Happy .... koptuğum an murat eken in ADIMI SÖYLE ADIMI SÖYLE diye bağırdığı dialogla başladı ve skeç in sonuna kadar dewam etti:D:D:D....hala aklıma geldikçe kopuyorum ADIMI SÖYLE ADIMI SÖYLE!!:Very Happy:D:D:D:hahahhaa.....
ceyda and cansu
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :

MesajKonu: Geri: murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi   murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi I_icon_minitimeCuma 21 Ağus. - 19:16

seni çok seviyorummm Very Happy

murat'ın yazdığı yada oynadığı en beğendiğiniz skeç hangisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-