Murat EkEN fuN cluP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murat EkEN fuN cluP

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????

4 posters
YazarMesaj
SiyaH
Yeni üyE
Yeni üyE
SiyaH

Rep :
Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Galatasaray
Ruh Hali : Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Sarhos10

Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Empty
MesajKonu: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimeCuma 16 Ocak - 0:35

en büyük çılgınlıgı yazın bir sonraki üye de onunla ilgisi olan bir cılgınlıgını yazsın biraz zor oldu ama ben başlatıorum Hayata gelmekk Very Happy
xgizemx
Yeni üyE
Yeni üyE
xgizemx

Rep :
Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GaLaTaSaRaY
Ruh Hali : Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Hasta10

MesajKonu: Geri: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimeCuma 13 Şub. - 22:29

hiç okuldan kaçmamak Very Happy
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

Tuttugu Takım : beşiktaş
Ruh Hali : Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Delibo10

MesajKonu: Geri: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimeC.tesi 14 Mart - 21:03

[b]harby çılgnlıqmış.oqldn qaçmdn yaşanr mı yaa???
bnm en byq çlgnlğm bilqlermi qesmq oldu lol! scratch Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? 88449
..::MuraT<3MervE::..
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :

Tuttugu Takım : GALATASARAY
Ruh Hali : Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? Asik10

MesajKonu: Geri: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimePaz 15 Mart - 14:24

bana göre bu çılgınlık deilik arası bişi olmuş çünkü amacını anlamadım maksatın merak, dikkat çekmek vs. ise çılgınlık.. ama böle çok çaresiz felan kalmışsan delilik çünkü bence hayyatta asla pes etmemeli insan... ben asla kesmem bileklerimi intihar asla... korkarım ölürüm die ahahaha hatta ekndimi asmamda asınca nefes alamıom bilionuz mu?? lol! lol! lol! lol!

benimde en büyük çılgınlığım önce ki bi arkinin dediği gibi okuldan hiç kaçmamak artı hiç devamsızlık yapmamak. hatta hiç devamsızlığı olmayan tek ben vardım okulda (: (: (: onur begsei verdiler ilk onur bvelgemi öle aldım...
Ama herkes benle çok fena dalga geçmişti.
bi çılgınlığım daha sinopta plajdayız. dediler ki girerken denize dubaları geçmeyin deniz çeker şimdi ebn yüzme biliorum dedim geçimde orayı bi ahva atiiim bizimkilere ayy gerçekten suyun üstünde durulmuyo dibe dibe batıosun dioalr çırpınma sakın batarsın çırpınmınncada batıo ayyy geberip gitcektm dubanın birine tutundum sonunda allahım gebercektim...
http://www.tantasci.ailesiyiz.biz
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

MesajKonu: Geri: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimePaz 15 Mart - 23:02

[b]asla diqqat çqmq gibi bi amacm yoqtu.ztn hepsnin gözü üstmde...çoq bunldm we artq ciddn bıqtm hayttn.hiçbişi umrmda diil.bni hayta bğlayn hiçbişe yoq...ne ailem ne bi sewglm ne aqrablarm ne de bi başqası.şu anda sadce yalnızm.bu halmdn memnunm.qmse bni bilmsn tanmasn istyrm ama akrablr fln raht yoq...bıqtım herşydn. Sad Evil or Very Mad
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :

MesajKonu: Geri: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimePtsi 16 Mart - 18:49

pelin gözde demiş ki:
[b]asla diqqat çqmq gibi bi amacm yoqtu.ztn hepsnin gözü üstmde...çoq bunldm we artq ciddn bıqtm hayttn.hiçbişi umrmda diil.bni hayta bğlayn hiçbişe yoq...ne ailem ne bi sewglm ne aqrablarm ne de bi başqası.şu anda sadce yalnızm.bu halmdn memnunm.qmse bni bilmsn tanmasn istyrm ama akrablr fln raht yoq...bıqtım herşydn. Sad Evil or Very Mad

hımmm...
bana da öle oluo arada diom kendi kendime nenden yaşıom ben hiç bişi yok benide hayyatta tutan ama işte gitti yere kadar napiiimm valla canına kıyanalrın cehenneme gitceklerini bilmesem düşünüomda 1 dk bile durmazdım heralde...
Ama intihar etmek bana göre diil gibide gelio bana ne olursa olsun sen kendi muhabbetine bak başkaları tınn yani naparlarsa yapsınlar yani
bi de düşündüm de benim o deniz hikayesi çılgınlıktan çok rzilliğe benziooo lol! lol! lol!
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

MesajKonu: Geri: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimePtsi 16 Mart - 21:58

bi de düşündüm de benim o deniz hikayesi çılgınlıktan çok rzilliğe benziooo
eet bnce de daa çq rezillq Very Happy lol!
ayrca bnm gitceem yer blli ztn(cehennem).o yüzdn qorqmuorm cehnnme gitcm die.bnm sözlşmm hazr dirq postalncm bn.rezerwsyonm war lol!
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :

MesajKonu: Geri: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimeSalı 17 Mart - 17:07

pelin gözde demiş ki:
bi de düşündüm de benim o deniz hikayesi çılgınlıktan çok rzilliğe benziooo
eet bnce de daa çq rezillq Very Happy lol!
ayrca bnm gitceem yer blli ztn(cehennem).o yüzdn qorqmuorm cehnnme gitcm die.bnm sözlşmm hazr dirq postalncm bn.rezerwsyonm war lol!

Sen ama şimdi böle nasıl olsa belli gitceğim yer diip salarsan tabi gidersin. En azından belli değilmiş gibi yap ilerki senelerde belki fikrin değişir geri kalan hayatını iyi ve doğru geçirebilirsin Allah affedicidir der zzakir hocamız hep ve beden dersinde risale-i nur okutturur bize spor odasında bütün sınıfı toplayıpta allahım ya rabbim bi kendini şeyh ilan etmediii kaldı ama ben yiende seviodum o hocayı insanın içini açıodu bi konuşuodu tmm diodun ben cennetliğim neden bunalrı anlatıyorum bilmiorum birden konu saptı neyse... lol!
İşte belki telafisi vardır en azından bi dene cennete gitmeyi derim ben...
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

MesajKonu: Geri: Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????   Yaptıgınız en büyük çılgınlık ???? I_icon_minitimeSalı 17 Mart - 19:26

öle bişe olrsa ne gzl olr ama hç sanmyrm bn...intihr da ednce tm sabtlndi blli oldu gitceem yer.Sen kafnı yorma boşna...baq bn çq yordm tırlattm.boşwiiirr.

Yaptıgınız en büyük çılgınlık ????
1 sayfadaki 1 sayfası