Murat EkEN fuN cluP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murat EkEN fuN cluP

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz?

+22
..::MuraT<3MervE::..
elifkiz123
xXmuRatkoLiqxX
BARISH
pelin gözde
yeşim
*cNsu
neslihan
Zeynep
psychologist_09
* zNp *
gEaKkE_gİrL
murat aşığı gizemlee
ebru_gülçin
gizem
tugba.006
Rana&Murat
melek
ZüLaL
beste13
Murat*m
MuratLover
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
xXmuRatkoLiqxX
Yeni üyE
Yeni üyE
xXmuRatkoLiqxX

Rep :
Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : FeNerbahçe
Ruh Hali : Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Manyak10

Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz?   Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 15 Mart - 13:37

kısaca yağ çekersiniz bende ama bn ona hiç bişi solemem yanına bile gidemem heralde
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :
Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GALATASARAY
Ruh Hali : Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Asik10

MesajKonu: Geri: Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz?   Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 15 Mart - 13:52

xXmuRatkoLiqxX demiş ki:
kısaca yağ çekersiniz bende ama bn ona hiç bişi solemem yanına bile gidemem heralde
neden yağ çekiiim ki onunla bi hukukumuz olmucak o görüşmeden sonra büyük ihtimalle hatta kesinlikle en azından bi anım olsun die foto çekinmek öpmek istiorum ben farao farao farao
http://www.tantasci.ailesiyiz.biz
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

Tuttugu Takım : beşiktaş
Ruh Hali : Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Delibo10

MesajKonu: Geri: Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz?   Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 20 Mart - 15:18

eet ya b qadr bast bişi yani...gitcn mraba dicn bi foto çqincn.eğr istrsn yanağna bi öpcq qondrcn(bnm gibi Very Happy )...bu yani abartmyn bu qadr bunu...bn heycanlansm heycnlansm justin timbrlake'i görnce ya da chad michael murray'i görnce hycanlanrm
murat_delisi
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :

MesajKonu: Geri: Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz?   Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 4 Mayıs - 15:06

herhalde o heyecanla üstüne atlardımm murat canımsın benim herşeyimsin birtanemm seninle bir kere konuşabilmek için neler vermezdim sen benim herşeyimsinn
askım_muratım
Yeni üyE
Yeni üyE

Rep :

Tuttugu Takım : beşiktaş

MesajKonu: askıma   Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 8 Mayıs - 14:12

ne yapardım her an görebilirim diya yanım da bulundurdugum fotorafına imza atmasını ısterdım ve boynuna sarılırdım ben onu askım ya baska bır sey olarak sevmıyorum sadece keske o benım abıım olsaydı dıyorum amma havalanırdım haaa bu arada zaten onun sevgılısı var busra pekın bence cok yakısıyolar ama busra ablayı cok kıskanıyorum Sad
byz_bkm
Yeni üyE
Yeni üyE
byz_bkm

Rep :

Ruh Hali : Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Eglenc10

MesajKonu: Geri: Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz?   Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 2 Tem. - 12:38

gördüğümde öle kalırdım bi yarım saat kendime gelemezdim sonra bayılma numarası yapardım beni kucağına alırdı Twisted Evil fotoraf çektirirdim sana aşığım derdim o büşradan ayrıl derdimm msnsini isterdim telefon numarassını isterdimmm Very Happy Very Happy
muratcı qız
Yeni üyE
Yeni üyE
muratcı qız

Rep :
Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz?   Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz? - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 8 Nis. - 18:20

hemen boynuna atlardımmmmm

Murat Ekeni Sokakta Görseniz Napardiniz?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» murat abicik
» murat resimlerr