Murat EkEN fuN cluP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murat EkEN fuN cluP

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

£n Komik Anı'NIz?:D

5 posters
YazarMesaj
qaMzé*mM
Yeni üyE
Yeni üyE
qaMzé*mM

Rep :
£n Komik Anı'NIz?:D Left_bar_bleue230 / 100230 / 100£n Komik Anı'NIz?:D Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GALATASARAY
Ruh Hali : £n Komik Anı'NIz?:D Eglenc10

£n Komik Anı'NIz?:D Empty
MesajKonu: £n Komik Anı'NIz?:D   £n Komik Anı'NIz?:D I_icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 16:22

arkadaşlar en komik anılarımızı paylaşalım
***DİDEM*mM***
Yeni üyE
Yeni üyE
***DİDEM*mM***

Rep :
£n Komik Anı'NIz?:D Left_bar_bleue220 / 100220 / 100£n Komik Anı'NIz?:D Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : GALATASARAYYY
Ruh Hali : £n Komik Anı'NIz?:D Ssstt10

MesajKonu: Geri: £n Komik Anı'NIz?:D   £n Komik Anı'NIz?:D I_icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 21:04

senle birlikte carrefourda yaptıklarımız anladın sen onuuju
SiyaH
Yeni üyE
Yeni üyE
SiyaH

Rep :
£n Komik Anı'NIz?:D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100£n Komik Anı'NIz?:D Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Galatasaray
Ruh Hali : £n Komik Anı'NIz?:D Sarhos10

MesajKonu: Geri: £n Komik Anı'NIz?:D   £n Komik Anı'NIz?:D I_icon_minitimeCuma 16 Ocak - 0:30

sağlık bilgisi yazılısında arkadaşım hazırladıgımız guzelm kopyaları sıranın altına koyacagı yerde yere düşürdü hoca başımdayken onları güle güle ve tırsa tırsa aldım ve sonra tekrar çektikk Smile
*cNsu
Yeni üyE
Yeni üyE
*cNsu

Rep :
£n Komik Anı'NIz?:D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100£n Komik Anı'NIz?:D Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : fenerbahçe
Ruh Hali : £n Komik Anı'NIz?:D Eglenc10

MesajKonu: Geri: £n Komik Anı'NIz?:D   £n Komik Anı'NIz?:D I_icon_minitimePtsi 9 Mart - 13:34

bi gün okulda nöbetçiiim girdim sınıfın birine bi kğt wardı onu werdim çıkarkende sen ii günler giyeceğime hayırlı işter demiştim direk çıktım sınıftan ama nasıl gülüorum Embarassed Embarassed Embarassed kendi kendime ne hayırlı işlermi fln diorum çok komikti yaaa Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy lol!
pelin gözde
Yeni üyE
Yeni üyE
pelin gözde

Rep :

Tuttugu Takım : beşiktaş
Ruh Hali : £n Komik Anı'NIz?:D Delibo10

MesajKonu: Geri: £n Komik Anı'NIz?:D   £n Komik Anı'NIz?:D I_icon_minitimePtsi 9 Mart - 15:01

ya bi gn bzm qzlrla oqldn qaçtq...sen aqıllı qafa git oquln arqasnda saqln Very Happy Very Happy .az qalsn yaqlanıydq.o gn çq pis qrtlmştq.ayrca hoclr yetmzmş gibi bi de bnm arqilrdn birnn annesi oralrdydı.nasl topuqladğmzı hçbrmz hatrlamyrz.hytmın en güzl kaçşlrndn sadce bi tanesydi.yqseq adrnalndn ölmdq.en şaşrdğm da oydu. Very Happy Very Happy Very Happy

£n Komik Anı'NIz?:D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Futbol Resimleri